Beste airsofters.
Het is ons ter ore gekomen dat er een tv ploeg door airsoft land gaat met de vraag of er teams of organisatoren zijn die bereid zijn een skirm te organiseren voor 14 jarige kinderen. Het gaat zeer waarschijnlijk om een Belgische tv ploeg.
Dit is uiteraard een kwalijke zaak en middels dit bericht willen we graag allen die dit lezen, waarschuwen om hier NIET op in te gaan. De reden daarvoor is natuurlijk duidelijk. Vrijwel overal in Europa word airsoft pas toegelaten voor mensen vanaf 18 jaar. In sommige landen is het zelfs wettelijk zo geregeld. In België is het wel legaal, maar de meeste organisatoren gaan zélf uit van de ondergrens: 18 jaar.
Mocht iemand van jullie aangesproken worden voor “een” tv reportage, sla deze dan af. Graag zouden wij van de NABV hiervan ook op de hoogte gesteld worden. Neem in zulke gevallen contact op via info@nabv.nl
NABV