Verenigingsbureau

Binnen de NABV werken beroepskrachten en vrijwilligers op gelijkwaardige wijze samen. Het verenigingsbureau staat onder leiding van een door het bestuur aangestelde directeur. Daarnaast wordt de belangenvereniging aangestuurd door het bestuur en de ledenraad. De dagelijkse werkzaamheden worden uitgevoerd door het verenigingsbureau.

Verenigingsbureau medewerkers

Het verenigingsbureau is belast met de dagelijkse administratieve werkzaamheden, opstellen en uitvoeren van plannen en ondersteuning van het bestuur en de leden.

Elke medewerker levert een bijdrage aan de ontwikkeling en het professioneel functioneren van de vereniging vanuit eigen aandachtsgebied .

Op het verenigingsbureau, dat in Geldermalsen is gevestigd, werken de volgende medewerkers:

Bas Mooren
Nationaal Coördinator
b.mooren@nabv.nl

Paul Peters
Medewerker
Opleidingen & Licenties

p.peters@nabv.nl

Nicolien Nicolai
directeur ad interim
n.nicolai@nabv.nl

G. van Creij
Beheerder NAC
g.van.creij@nabv.nl

Sjoerd D. Kooistra
Projectleider Airsoft
s.kooistra@nabv.nl

Yvonne Veldhuizen
Medewerker Secretariaat
y.veldhuizen@nabv.nl

Sandra de Wolff
Medewerker
Secretariaat

s.de.wolff@nabv.nl

Wendy van de Wouw
Office Manager
w.van.de.wouw@nabv.nl

Milko van Golberdinge
Medewerker
Communicatie

m.van.golberdinge@nabv.nl


Contact met ons

Telefoon

NABV Secretariaat: 013 – 203 20 20
maandag van 09:30 tot 13:00 
dinsdag van 09:30 tot 13:00
donderdag van 9:30 tot 13:00

Spoed

Vragen met betrekking tot ledenadministratie? bel dan het algemene nummer van het secretariaat 013 – 203 20 20

Voor dringende zaken bel: 06 17 10 31 32
GEEN APP STUREN

JURIDISCHE VRAGEN

Mr. Icarus van der Kolk: 06 17 10 31 32.

Postadres

NABV Secretariaat
Postbus 123
4190 CC Geldermalsen
E-mail: info@nabv.nl

Laatste nieuws

Demodag Virtual Shot

Terugblik Airsoftmarkt Emmeloord

Gratis events 2022

Vacatures

airsoft disciplines

Team vs. Team

Speel samen (in competitie) tegen de andere groep.

Meer lezen

Kaartschieten

Vanuit een statische positie schiet je op het doelwit, een kaart, zonder tijdslimiet.

Meer lezen

IAPS

Haal zo snel mogelijk zoveel mogelijk punten door te schieten op de doelen in het parcours.

Meer lezen

Skirm

In samengestelde teams neem je het op tegen elkaar, buiten of binnen in een arena.

Meer lezen