Verenigingsbureau

Binnen de NABV werken beroepskrachten en vrijwilligers op gelijkwaardige wijze samen. Het verenigingsbureau staat onder leiding van een door het bestuur aangestelde directeur. Daarnaast wordt de belangenvereniging aangestuurd door het bestuur en de ledenraad. De dagelijkse werkzaamheden worden uitgevoerd door het verenigingsbureau.

Verenigingsbureau medewerkers

Het verenigingsbureau is belast met de dagelijkse administratieve werkzaamheden, opstellen en uitvoeren van plannen en ondersteuning van het bestuur en de leden.

Elke medewerker levert een bijdrage aan de ontwikkeling en het professioneel functioneren van de vereniging vanuit eigen aandachtsgebied .

Op het verenigingsbureau, dat in Geldermalsen is gevestigd, werken de volgende medewerkers:

Bas Mooren
Nationaal Coördinator
b.mooren@nabv.nl


Ondersteuning Sporthalbeheerder

Gerard Timmers
Directeur
g.timmers@nabv.nl

Nico van Nimwegen
Beheerder NAC
n.van.nimwegen@nabv.nl

Pamela Manuhutu
Medewerker
Marketing & Communicatie
p.manuhutu@nabv.nl

Paul Peters
Medewerker
Opleidingen & Licenties
p.peters@nabv.nl

Sandra de Wolff
Medewerker
Secretariaat
s.de.wolff@nabv.nl

Stephan Tan
Medewerker
Stimulering Airsoft
s.tan@nabv.nl

Wendy van de Wouw
Office Manager
w.van.de.wouw@nabv.nl

Yvonne Veldhuizen
Medewerker Secretariaat
y.veldhuizen@nabv.nl

Contact met ons

Telefoon

NABV Secretariaat: 013 – 203 20 20
maandag van 09:30 tot 13:00 
dinsdag van 09:30 tot 13:00 en van 19:00 tot 21:00*
donderdag van 9:30 tot 13:00

*Let op: op dinsdagavond is het druk met telefoontjes. Bel daarom bij voorkeur op de andere tijden die vermeld staan.

Spoed

Voor dringende zaken bel: 06 19 01 79 57

JURIDISCHE VRAGEN

Mr. Icarus van der Kolk: 06 17 10 31 32.

Perscontact

Dhr. Gerard Timmers: 06 19 01 79 57

Postadres

NABV Secretariaat
Postbus 123
4190 CC Geldermalsen
E-mail: info@nabv.nl

Laatste nieuws

Coronavirus: gedeeltelijke lockdown

Afscheid Luuk van Hulten

Eendracht Adventures

Vacatures

airsoft disciplines

Team vs. Team

Speel samen (in competitie) tegen de andere groep.

Meer lezen

Kaartschieten

Vanuit een statische positie schiet je op het doelwit, een kaart, zonder tijdslimiet.

Meer lezen

IAPS

Haal zo snel mogelijk zoveel mogelijk punten door te schieten op de doelen in het parcours.

Meer lezen

Skirm

In samengestelde teams neem je het op tegen elkaar, buiten of binnen in een arena.

Meer lezen

Op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief en ontvang vanaf nu updates !