Menu
Nieuws

Inloopavond vrijwilligers 26 maart

Op deze avond vertellen wij je wat meer over onze vereniging en over de vrijwilligersfuncties die onze vereniging te bieden heeft. Wij zoeken vooral vrijwilligers voor het Nationaal Airsoft Centrum (NAC). In deze functie zul je samen met onze beheerders, Nico en Garrelt, en een roulerend team van vrijwilligers, bezoekende leden een fijne airsoftavond bezorgen. Wij zoeken zowel voor de maandag- woensdag- en vrijdagavond, alsook de zaterdag, enthousiaste vrijwilligers.

Wie zoeken wij?

  • Leden die het leuk vinden om in het NAC (beginnende) airsoft spelers op weg te helpen!
  • Leden die willen helpen met toezicht houden over de verschillende ruimtes in het NAC, de safezone, de lounge, de hal zelf waar het airsoften plaatsvindt;
  • Leden die het leuk vinden met mensen om te gaan;
  • Leden die goed functioneren in een gezellig team.
Wat bieden wij?
  • Een gezellige vrijwilligersfunctie in een leuk team;
  • Een onkostenvergoeding;
  • De mogelijkheid beginnende spelers goed op weg te helpen;
  • Een jaarlijkse BBQ met alle vrijwilligers van de NABV.
Graag tot ziens op dinsdag 26 maart!
Dus lijkt het jou wat om te helpen als vrijwilliger in het NAC te Geldermalsen (adres: Tielerweg 9, 4191NE, Geldermalsen) meld je dan spoedig mogelijk aan voor de inloopavond bij: w.van.de.wouw@nabv.nl
Je bent ook zonder aanmelding welkom op deze avond.

Let op: om het NAC te bezoeken is een legitimatie of NABV pas verplicht!