Menu
De NABV

VERENIGINGSBUREAU

Vanuit het kantoor in Geldermalsen ondersteunt het verenigingsbureau het bestuur, leden en commissies. Momenteel bestaat het bureau uit 9 medewerkers die ieder vanuit hun eigen aandachtsgebied  een bijdrage leveren aan de ontwikkeling en het professioneel functioneren van de vereniging. Hier kunt u terecht voor al uw vragen, onder andere op het gebied van lidmaatschap, sponsorschap, evenementen en publicaties.

De medewerkers van het verenigingsbureau zijn;

   
Directeur Nationaal Coördinator Office Manager
Dhr. G.Timmers
g.timmers@nabv.nl


Dhr. B. Mooren
b.mooren@nabv.nl


Mevr. W. van de Wouw
w.van.de.wouw@nabv.nl


   
Medewerker
Secretariaat
Medewerker
Stimulering Airsoft
Beheerder
NAC
Mevr. S. de Wolff
s.de.wolff@nabv.nl
Dhr. S. Tan
s.tan@nabv.nl
Dhr. N. van Nimwegen
n.van.nimwegen@nabv.nl
   
Medewerker
Ledenadministratie
Ondersteuning
Sporthalbeheerder
Medewerker
Opleidingen & Licenties
Mevr. Y. Veldhuizen
y.veldhuizen@nabv.nl
Dhr. G. van Creij
g.van.creij@nabv.nl
Dhr. P. Peters
p.peters@nabv.nl

 

Telefoon: 013 - 203 20 20
Maandag en donderdag: van 09:30 tot 13:00
Dinsdag: van 9:30 tot 13:00 en van 19:00 tot 21:00

Voor dringende zaken is de NABV bereikbaar op:
06 19 01 79 57